Karta Kredytowa-wiecej

Czy Karta Kredytowa jest przydatna? W dzisiejszym świecie karta kredytowa to jeden, z najbardziej popularnych produktów bankowych. Tak ogromną popularnością cieszy się ponieważ coraz więcej transakcji możemy dzięki niej wykonywać. Najcześciej karty kredytowe wykorzystuje się, przy zakupach dokonywanych w internecie. Jeśli chcemy kupić bilet lotniczy, zapłacić za buty lub kosmetyki to karta kredytowa jest idealnym rozwiązaniem dla nas! Jednak naszą kartą kredytową możemy dokonywać płatnośći wszędzie gdzie punkt usługodawczy przyjmuje płatność kartą co daje nam nieograniczone możliwośći zakupu. Karta kredytowa posiada jeden ogromny plus, możemy korzystać z niej nawet gdy nie posiadamy środków na swoim koncie ponieważ do karty kredytowej bank przyznaje nam limit.

Pomyśl jakie łatwe staje się, życie kiedy posiadasz w portfelu kartę kredytową.
Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i widzisz ostatnią sztukę, rewelacyjną sukienkę w promocyjnej cenie. Wiesz, że nie posiadasz już wystarczających środków na rachunku bankowym a wypłata dopiero przyjdzie za cztery dni. Dzięki karcie kredytowej możesz kupić od razu sukienkę i cieszyć się ze świetnego wyglądu.
a

Karta kredytowa nie służy tylko do spełniania swoich zachcianek. Zawsze może zepsuć Ci się samochód, a za dwa dni miałeś zabrać całą rodzine na wycieczkę. Pieniądze masz odłożone na wspólny wyjazd i naprawa samochodu wcale nie mieści się w budżecie. Sięgając po swoją kartę kredytową w jednym momencie zapłacisz za naprawę samochodu i ocalisz budżet na wycieczkę dzięki czemu nie zawiedziesz swoich najbliższych.

Posiadanie karty kredytowej jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich ponieważ zawsze masz dostęp do dodatkowej sumy pieniędzy a pieniędzy jak wiemy, czasem brakuje.
Korzystanie z karty kredytowej wiąże się oczywiście ze spłatą pożyczonych pieniędzy. Pożyczka jest oprocentowana zazwyczaj wyższym procentem niż w przypadku kredytu gotówkowego lecz nikt nie każe Ci ich płacić. Wystarczy, że w terminie zwrócisz pożyczoną kwotę a bank nie będzie miał prawa żądać od Ciebie zapłacenia oprocentowania. Jednak dług należy w całości spłacić, w 100% ponieważ jeśli spłacisz tylko 99% to wierzyciel doliczy odsetki od całej sumy a nie tylko od 1% i o tym zawsze należy pamiętać.
Większości polakom brakuje paruset złotych miesięcznie i chętnie używają kart kredytowych ponieważ cenią sobie swobodę i komfort występujący przy ich użyciu. Ty sam decydujesz czy wykorzystasz dodatkową kwotę czy też nie. W momencie gdy spłacisz zadłużenie w terminie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.
Karta kredytowa może odmienić nasze życie i pomóc nam w trudnych chwilach. Każdy rozsądny człowiek woli posiadać zabezpieczenie finansowe na czarną godzinę ponieważ życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo co się nam przydarzy.
Jeśli chcesz mieć zawsze możliwość wykorzystania dodatkowych środków pieniężnych, nie tracąc czasu na bieganie po bankach i proszenie się o kredyt to karta kredytowa jest produktem dla Ciebie.

Czym jest Karta Kredytowa?

Karta kredytowa jest ściśle powiązana z limitem na koncie w banku i wszystkie operacje finansowe nią zawierane, obciążają dany limit. Limit karty kredytowej jest ustalany podczas podpisywania umowy. Rozliczenie karty kredytowej jest comiesięczne i następuje poprzez dostarczenie klientowi zestawienia transakcji z informacją dotyczącą spłaty. Okres rozliczeniowy karty to zazwyczaj od 20 do 30 dni od dnia otrzymania zestawiania transakcji.
Wcale nie trzeba posiadać konta w danej instytucji aby bank wydał nam kartę kredytową. Jeśli posiadamy konto ROR w jednym banku a konkurencja ma lepsza ofertę kart kredytowych to powinniśmy skorzystać z lepszej oferty ponieważ szansa na wydanie karty w innym banku jest spora.
Jeśli używamy kart kredytowych to pamiętajmy, że to również kredyt i informacje o naszych spłatach, są przekazywane do Biura Informacji Kredytowej. Dzięki karcie kredytowej w łatwy sposób możemy wytworzyć sobie pozytywną historię kredytową ponieważ limity zazwyczaj są do 1000 zł i łatwo je spłacić. Pozytywna historia kredytowa uzyskana limitem kart kredytowych pomoże nam w przyszłości uzyskać kredyt gotówkowy lub hipoteczny na lepszych warunkach.
Jakie dokumenty są potrzebne aby uzyskać Kartę Kredytową?
Pamiętaj, że karta kredytowa to również kredyt, będą potrzebne nam nastepujące dokumenty:
• Dowód osobisty lub paszport
• Udokumentowany dochód (umowa o pracę, umowa zlecenie rzadziej umowa o dzieło)
• Wyciąg z konta

Kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon Kontaktowy


    *Klikając WYŚLIJ akceptujesz Regulamin.