Kredyt Gotówkowy-wiecej

Czy kredyt gotówkowy to produkt dla Ciebie? Kredyt gotówkowy jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich osób, które potrzebują pieniędzy na dowolny cel a w danym momencie nie dysponując potrzebną im sumą gotówki. W świecie w którym dokonujemy transakcji handlowych za pomocą pieniędzy a wymiany barterowe odeszły już dawno do lamusa, posiadanie szybkiego dostępu do środków płatniczych jest ważną częścia naszego życia a można by nawet zaryzykować stwierdzeniem, iż do naszego zadowolenia z życia.

Wokół nas mnóstwo produktów i usług walczy o naszą uwagę a my wybieramy tylko te, dzięki którym zaspokajamy swoje potrzeby, czujemy się lepsi, szczęśliwsi lub możemy sprawić przyjemność drugiej osobie. Oczywiście każdy z nas dysponuje ograniczonym budżetem i jeśli nie starcza nam na nasze potrzeby czujemy się źle a nasze zadowolenie z życia spada. Nie możemy zaspokoić własnych pragnień ani uszczęśliwić najbliższych.

Czy często zdażyło Ci się odkładać marzenia na później a w konsekwencji całkiem o nich zapomnieć?

Ile razy musiałeś odmówić swoim najbliższym radości, ponieważ nie było Cię stać na określone dobro?

Jak długo jeszcze będziesz tkwił w niedostatku przez, który nie postrzegasz swojego życia w takich barwach jakbyś chciał?

Nie czekaj dłużej, przejdź do działania!

Jeśli brakuje Ci wolnych środków na zakup Twoich pragnień to właśnie w tym momencie z pomocą przyjdzie Ci zobowiązanie kredytowe czyli kredyt gotówkowy. Pomyśl…, ile mógłbyś zrobić mając dodatkowe 20.000 zł, które spłacić można na stałych i wygodnych warunkach. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest spotkać osobę, która nie wzięła choćby jednego kredytu gotówkowego, dlaczego? Ponieważ jest to wygodny sposób na realizowanie samego siebie! Pomyśl, ilu znasz ludzi, którzy za pomocą kredytu posiadają aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, samochody, mieszkania? Ci ludzie płacą miesięczną stałą ratę i spełniają się, dołącz do nich! Dzięki mnogości ofert kredytowych mamy szerokie możliwości wyboru odpowiedniego zobowiązania kredytowego, dopasowanego do naszych możliwości spłaty. Jednak aby mądrze wybrać, najlepszą ofertę kredytową na rynku trzeba poświęcić swój czas. Jeśli nie posiadamy wiedzy na temat produktów finansowy zabierze nam to zdecydowanie więcej czasu oraz prawdopodobieństwo trafienia na „drogi kredyt“ jest większe. Jeśli będziemy chodzić od banku do banku i pytać o oferty kredytowe zadziałamy na swoją niekorzyść ponieważ banki przekażą instytucji BIK informację o naszym zapytaniu, przez co BIK obniży naszą ocenę. Dlatego najlepiej skorzystać z usług doświadczonego doradcy współpracującego z wieloma bankami takiego jak my. Skontaktuj się z nami i zdobądź najtańszy kredyt gotówkowy na rynku.

Czym jest kredyt gotówkowy? Kredyt gotówkowy, zaraz po rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych(ROR) jest najpopularniejszym produktem bankowym. Istotą kredytu gotówkowego jest użyczenie przez bank wolnych środków pieniężnych, osobie fizycznej lub prawnej na określonych warunkach i w określonym celu. Bank lub inna instytucja finansowa w momencie w którym udziela pożyczki zostaje pożyczkodawcą a osoba, która zaciągnęła kredyt staje się pożyczkobiorcą. Faktem jest, iż kredyty gotówkowe są udzielane na określonych zasadach, czyli z góry zostaje ustalony czas spłaty np. 24 miesiące – 2 lata, wysokość raty, oprocentowanie oraz prowizja dla banku za udzielenie pożyczki.

Każda umowa kredytowa powinna zawierać: • datę i miejsce zawarcia umowy • dane stron umowy • postanowienia ogólne • kwotę i walutę kredytu • warunki uruchomienia • okres kredytowania

• zasady i termin spłaty kredytu • wysokość prowizji bankowej • wysokość oprocentowania kredytu • sposób zabezpieczenia kredytu • zakres uprawnień banku • termin i sposób postawienia do dyspozycji kwoty kredytowej • informacje o warunkach zmiany i odstąpienia od umowy przez bank i kredytobiorcę • informacje o skutkach naruszenia umowy oraz inne ustalenia stron.

W zależności od czasu kredytowania wyróżniamy 3 rodziaje kredytów: • krótkoterminowy(okres spłaty do 1 roku) • średnioterminowy(okres spłaty od 1 roku do 3 lat) • długoterminowy(okres spłaty powyżej 3 lat) Kredyt gotówkowy można wziąć już od 500 zł nawet do 250.000 zł i maksymalnie rozłożyć go do 10 lat czyli 120 miesięcy. Oczywiste jest to, że bank zarabia na udzielaniu pożyczek. W kredycie gotówkowym będziemy płacić oprocentowanie oraz prowizję dla banku. Oprocentowanie to stały procent obliczany z części kapitałowej, płaconej przy każdej racie. Prowizja to jednorazowa zapłata dla banku i odliczana jest z części kapitałowej. Sama chęć, wzięcia kredytu jednak nie wystarczy. Aby bank nam zaufał i udzielił kredytu, musimy przedstawić akceptowane przez bank dokumenty. Koniecznością jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej w BIK, stały udokumentowany dochód – najczęściej banki akceptują umowę o pracę, emeryturę lub rentę, pełny wyciąg z księgi przychodów i rozchodów, działalność rolnicza lecz jest to indywidualny wymóg banku, dzięki temu w innych placówkach akceptowane również mogą okazać się umowa zlecenie i umowa o dzieło.

Zawierając nową umowę kredytową, zawsze musimy zastanowić się ile gotówki jest nam potrzebne, jakie raty jesteśmy w stanie płacić i jak długo chcemy spłacać nasz kredyt. Należy pamiętać o swoich możliwościach finansowych i racjonalnie podjąć decyzję o wyborze oferty najbardziej nam odpowiadającej. Jeśli chcemy szybko spłacić kredyt i z naszego budżetu jesteśmy w stanie płacić duże raty to najlepszym rozwiązaniem jest kredyt rozłożony na małą ilość rat. Jeśli znów zależy nam na długim okresie spłaty to wygodniejsze będzie dla nas rozłożenie spłat raty na maksymalny czas kredytowania czyli w przypadku kredytu gotówkowego nawet do 10 lat.

Kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon Kontaktowy

    *Klikając WYŚLIJ akceptujesz Regulamin.